Євроклуб 'ЮНІОР'

 

Подяка депутату від євроклубівців Варвинщини
Подяка депутату від євроклубівців Варвинщини

      Євроклуб «Юніор» Варвинської районної гімназії, лауреат обласного конкурсу «Шкільний європейський клуб 2011», учасник обласного семінару методистів з виховної роботи на тему: «Роль шкільних європейських клубів в системі громадського становлення учнівської молоді» (2011р.) та районного семінару на тему: «Вплив позакласної і гурткової роботи на підвищення рівня мотивації учнів у вивченні англійської мови» висловлює вдячність депутату Чернігівської обласної ради,  генеральному директору СТОВ «Дружба-Нова» Гайдаю Сергію Анатолійовичу за сприяння у роботі шляхом виділення коштів у сумі 2773 (дві тисячі сімсот сімдесят три грн.). Згідно з Положенням про європейські клуби та відповідно до Статуту євроклубу, «Юніор» вивчає та поширює позитивну інформацію про Україну в Європі шляхом проведення відкритих засідань («Парад країн Європи»), налагодження співпраці з шкільними європейськими клубами свого регіону (м. Прилуки (ШЕК «Європейський погляд», «Космополіт»), м. Чернігів (ШЕК «Єдність») та з євроклубами інших областей (ШЕК «Life» м. Самбір Львівської обл.).

      Євроклуб «Юніор» є одним із провідних євроклубів Чернігівщини, поставив за мету реорганізувати свою дослідницьку та просвітницьку діяльність і статус, щоб вийти на рівень міжнародної співпраці. Так, у рамках святкування Дня Європи в Україні, п’ять членів євроклубу «Юніор» та вчитель Никоненко Т.П. були запрошені до участі у VII Обласному форумі шкільних європейських клубів, який відбувся 19 травня 2012 року у    м. Новий Розділ Львівської області та команда євроклубу була визнана переможцем та рекомендована до участі у представленні країни-члена Євросоюзу на сцені.

      Для успішної участі у вищевказаному форумі команда потребувала коштів у сумі 2744 (дві тисячі сімсот сорок чотири) грн. на проїзд, пошиття костюмів та харчування членів команди та вчителя. Керівник євроклубу «Юніор» Никоненко Тамара Петрівна та відділ освіти Варвинської райдержадміністрації звернувся з проханням до депутата Чернігівської обласної ради, генерального директора СТОВ «Дружба-Нова» Гайдая Сергія Анатолійовича зробити свій внесок у фінансування триденної поїздки до м. Новий Розділ Львівської обл. Депутат підтримав керівника євроклубу Никоненко Т.П. і виділив необхідні кошти, завдяки яким члени євроклубу «Юніор» здійснили омріяну подорож. Сергію Анатолійовичу, низький Вам уклін за розуміння і співпрацю. Нехай Вам щастить у майбутніх виборах, бо лише з такими депутатами можливі позитивні зрушення у політиці нашої держави. Хто підтримує підростаюче покоління, той працює на майбутнє!

Керівник євроклубу «Юніор» Варвинської районної гімназії

Никоненко Тамара ПетрівнаСоздан 03 июн 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
bigmir)net TOP 100
html counterсчетчик посетителей сайта