Євроклуб 'ЮНІОР'

Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» у 2016 році проводився серед дитячих творчих телевізійних, анімаційних і радіостудій, гуртків, колективів і окремих авторів, телевізійних компаній і об'єднань, продюсерських центрів, що створюють програми і фільми для дітей. 

Номінація "Місцеве самоврядування - це ми!" була складовою Національної конкурсної програми Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко».

Учасники Євроклубу "Юніор" Варвинської районної гімназії Чернігівської обл. у співпраці з головою Варвинської селищної ради Валентиною Саверською-Лихошвою зняли справжній короткометражний фільм, присвячений широкому колу питань місцевого самоврядування, тобто розказали мовою телебачення своїм одноліткам й дорослим про сучасне та майбутнє місцевого самоврядування у Варвинській громаді, як воно діє, як брати у ньому участь, розбудовувати, захищати, про реформу місцевого самоврядування, й отримали унікальну можливість покращити свої знання з цього питання.

Приймалися відеороботи тривалістю до 15 хвилин, створені у 2015-2016 роках.

Обов'язковою умовою для участі у номінації було - виконання конкурсної роботи авторами шкільного віку, дитячою студією, гуртком тощо або у співпраці з ними.

Для участі у номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» необхідно було до 30 червня 2016 року надіслати на адресу оргкомітету фестивалю «Дитятко» (електронна пошта: fest@dytiatko.org.ua; або поштова адреса: вул. Сумська, 64, кімн. 96, м. Харків, Україна, 61002):

1)    заповнену заявку учасника фестивалю;

2)    конкурсну роботу у форматі MPEG-2 або AVI (додаток 1 до Заявки учасника фестивалю);

3)    матеріали для каталогу: коротку анотацію на роботу; відомості про авторів; фото авторів та 3 кадри з конкурсної роботи у форматі JPG або JPEG з роздільною здатністю зображень 200-300 dpi.

 

 

 

 

 
Создан 26 фев 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
bigmir)net TOP 100
html counterсчетчик посетителей сайта