Євроклуб 'ЮНІОР'

ПЕРШИЙ КРОК У МАЙБУТНЄ
Хочете подорожувати Європою БЕЗКОШТОВНО, знайомитись із натхненними людьми та незабутньо проводити час? – Тоді Вам варто прочитати цю статтю. Повірте, це не займе багато часу, але значно допоможе в майбутньому.

Ніколи не думала, що для української молоді відкрито СТІЛЬКИ дверей у Європу. Причому, відкрито навстіж, закордоном дійсно раді й зацікавлені бачити people from Ukraine. Поворотним став момент, коли натрапила на спільноту ВКонтакті “Можливості для молоді”, посерфила її та заповнила анкету на участь у молодіжному проекті в Угорщині. Все, що від мене вимагалося, – написати, чому я хочу туди поїхати та що збираюся там робити. В принципі, це неважко. І ось, настав той трепетний момент, коли через пару тижнів повідомили, що мене відібрали до команди. Цей момент плавно перейшов у заяложений процес збирання документів. Але ВОНО ТОГО ВАРТЕ! Адже програма Ерасмус + покрила всі витрати, починаючи від білетів і закінчуючи шенген-візою.
Сам проект тривав із 14 по 21 серпня, і, треба сказати, це був найкращий тиждень мого літа. Молоді студенти з України, Румунії, Польщі та Угорщини вчилися ставити лялькові шоу, вдосконалювали навички володіння англійською, харчувалися в ресторані, грали в… ой, у що ми тільки не грали (покер, волейбол, водне поло і т. д). А ще ми подорожували Угорщиною, були Богами шопінгу в брендових магазинах та ніжилися в басейні. Чим не літо, правда? І не дивно, що, приїхавши додому, 4 дні не могла відійти від депресії, адже катастрофічно не вистачало нових друзів. У нас це називається “з корабля на бал”, але точніше було б сказати: “з корабля в ополонку”.
Мораль цієї історії така: шанс незабутньо відпочити має КОЖЕН, але не кожен ним користується.
Тож міцно хапайтеся за всі можливості, дані Вам, і пам’ятайте, що втрачений час не повернути!

 

Ліля Луценко 

 

 

 

 Создан 26 фев 2017  Комментарии       
Всего 1, последний 2 года назад
zippo-1 28 фев 2017 ответить
Дякую, цікава інформація.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
bigmir)net TOP 100
html counterсчетчик посетителей сайта