Євроклуб 'ЮНІОР'

Майбутнє творимо вже сьогодні

Участь учнівської молоді у житті суспільства як вияв патріотичної позиції   На вістрі перетворень завжди перебуває молодь. Вона є осередком нових знань, ідей, можливостей. Молодь мріє про гарне майбутнє. Вона є головним стратегічним ресурсом суспільства. Кому, як не їй, через кілька років керувати країною? Від того, наскільки чітко молоде покоління уявляє собі майбутнє нашої країни, залежить його безпосередня участь у розвитку держави.
   З іншого боку, суспільство зобов'язане готувати молодь до відповідальності за розбудову держави, формувати в нього активну громадянську позицію, ініціативу щодо вирішення нагальних завдань.
«Участь учнівської молоді у житті суспільства як вияв патріотичної позиції» – тема, яка об'єднала 16 березня у залі засідань відділу освіти навколо «круглого столу» учнівських лідерів шкіл району та почесних гостей. Гостями цього незвичайного заходу були: голова районної державної адміністрації Любов Вікторівна Доля, голова районної ради Петро Іванович Бакуменко, головний спеціаліст у справах сім'ї, молоді та спорту РДА Юлія Сергіївна Скрипка, Варвинський селищний голова Валентина Василівна Саверська-Лихошва, завідувач районного методичного кабінету Надія Вікторівна Редька, методист районного Будинку школярів Віктор Анатолійович Рябушкін та педагоги-організатори шкіл району.
   Ірина Прокопенко була одним з ініціаторів проведення діалогу за круглим столом. Всі учасники мали змогу висловити свої думки, мрії, сподівання, які чітко описали на ланках ланцюга «Сподівань». Ланцюг під ГІМН МОЛОДІ вручено голові державної адміністрації з надією, що сподівання стануть реальністю.
Фото Олега Леонідовича ПримиСоздан 24 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
bigmir)net TOP 100
html counterсчетчик посетителей сайта