Євроклуб 'ЮНІОР'

 

УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ДЛЯ ЛІДЕРІВ ЄВРОКЛУБІВ М. КИЇВ 21 ГРУДНЯ 2012 Р.
УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ДЛЯ ЛІДЕРІВ ЄВРОКЛУБІВ М. КИЇВ 21 ГРУДНЯ 2012 Р.

 

      За підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні громадська організація «Лабораторія законодавчих ініціатив» 21  грудня 2012  року провела у м. Києві семінар для керівників Євроклубів. Никоненко Т. П., керівник євроклубу «Юніор» Варвинської районної гімназії смт. Варви Чернігівської обл., була однією з учасниць  вказаного семінару. Метою семінару було інформування учасників про стан справ у відносинах між Україною та ЄС, обговорення питань діяльності та розвитку Євроклубів,  надання інформаційної та методичної допомоги.

      Семінар розпочав Денис Черніков, презентуючи присутнім проект «Підтримка мережі Євроклубів України», який реалізується громадською організацією «Лабораторія законодавчих ініціатив» та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Проект спрямований на формування спільного творчого простору у поширенні Євроклубами європейських цінностей, обмін досвідом між Євроклубами України, презентацію їх доробків для української та європейської спільноти. З вітальним словом до учасників семінару звернулась Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні. Учасники семінару працювали у малих групах на тему: «Які форми роботи Євроклубів найкраще сприяють поширенню європейських цінностей», включаючи наступні аспекти:

  • Плани на наступний рік. Заходи, які Євроклуби мають намір провести. Формат цих заходів.
  • Потреби у методиках проведення конкурсів, вікторин, рольових ігор, літературі, особливих інформаційних матеріалах тощо.
  • Стан міжрегіонального співробітництва, діяльність в рамках мережі Євроклубів, перспективи її розвитку.

      Лідери Євроклубів також обговорювали інші актуальні теми, що стосуються ЄС та відносин Україна-ЄС. Однією з таких тем стала Угода про Асоціацію, її зміст, значення для обох партнерів та кроки, необхідні для її підписання, ратифікації та втілення. Микола Кузьо, Міністерство юстиції України, зупинився на найбільш актуальних питаннях співробітництва України з  Європейським Союзом.

      У процесі роботи семінару усі учасники були забезпечені необхідними інформаційними матеріалами для  роботи Євроклубів у регіонах.

    Цікавою для учасників зустрічі стала презентація сучасного методу, проведення дебатів та виховання лідерських якостей «Свідомий вибір», яку провів керівник проекту Денис Черніков. Завдяки методу учасники дебатів навчаться дотримуватися  таких фундаментальних європейських принципів як свобода зібрань та свобода слова.

      Учасники семінару відзначили його користь для своєї роботи та висловили готовність і надалі співпрацювати в напряму поширення європейських цінностей та інформації про Європейський Союз.

  Інформаційні матеріали для лідерів євроклубів можна отримати тут.Создан 07 янв 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
bigmir)net TOP 100
html counterсчетчик посетителей сайта