Євроклуб 'ЮНІОР'

ЗАГАЛЬНОГІМНАЗІЙНА ЛІНІЙКА У РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ДНІВ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ
      20 травня у Варвинській районній гімназії в рамках проведення Днів Європи в Україні відбулася загальногімназійна лінійка. Євроклубівці проінформували шкільну спільноту про історію заснування та традиції, пов’язані з відзначенням Дня Європи. Гімназисти згадали історію створення Євросоюзу, країн-членів ЄС, про розвиток співпраці Україна-ЄС. На лінійці урочисто і піднесено звучав гімн Європейського Союзу  «Ода до радості» — музика фіналу Дев'ятої симфонії Людвиґа ван Бетховена, написаного на вірші Фрідріха Шіллера. Це гімн не тільки Європейського Союзу, але також і Європи в широкому сенсі. 

      Головною метою святкових заходів у рамках відзначення Дня Європи в країнах ЄС є поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу, утвердження спільних європейських цінностей.

      Відзначення Днів Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Головною метою загальногімназійної лінійки у Варвинській районній гімназії вважаємо формування позитивної думки гімназистів щодо євроінтеграційного курсу України; ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями; популяризація загального європейського культурного надбання поміж учнів та залучення гімназистів до діяльності, пов’язаної з інтеграцією України до ЄС.Создан 20 мая 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
bigmir)net TOP 100
html counterсчетчик посетителей сайта